Snížení celkových pořizovacích nákladů

Reduced Total Acquisition Cost

Cena údržby a oprav tvoří u výrobních společností velkou část nepřímých nákladů na pořízení vybavení. A přestože se firmy logicky snaží náklady maximálně snížit, potřebují také zajistit kvalitu a dostupnost produktů.

Společnost Brammer je jedním z největších dodavatelů průmyslových produktů pro údržbu, opravy a generální údržbu strojního vybavení v Evropě a zároveň jediným dodavatelem, který dodává kompletní řešení všech předních světových značek. Kromě toho nabízí více než 3 miliony různých produktových řad a vždy má na skladě více než 350 000 položek.

Díky své velikosti a kupní síle můžeme nabídnout jak konkurenceschopné ceny a mimořádnou dostupnost produktů, tak výjimečné lokální služby. Vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni poskytovat skutečně kvalitní služby, které vedoucím pracovníkům i technikům pomáhají zvyšovat návratnost investic. Vedle propracovaných obchodních řešení nabízíme také zakázkovou výrobu, opravy a repasy.

Našim zákazníkům je k dispozici i rozsáhlá síť vyškolených zaměstnanců, kteří působí ve více než 325 prodejních a servisních centrech po celé Evropě. Pracujeme nepřetržitě a naše řešení zákazníkům pomáhají snižovat celkové náklady na pořizování součástí, mimo jiné:

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7