Služby správy zásob

Managed inventory services

Společnost Brammer zajistí správu všech běžných spotřebních materiálů potřebných pro údržbu a pomůže vám tak optimalizovat náklady, produktivitu i efektivitu celého zásobovacího procesu.

Na základě svých letitých zkušeností se správou zásob zanalyzujeme vaše procesy, zjednodušíme vaši dodavatelskou základnu a vytvoříme snadno použitelný skladovací systém pro klíčové produkty. Externí správa nízkonákladových produktů přináší několik zásadních výhod, mimo jiné umožňuje, aby se váš zásobovací tým zaměřil na hodnotnější položky. Další výhody:

  • Vyšší efektivita nákupu. Sníží-li se počet dodavatelů, objednávek a faktur, zaměstnanci budou mít více času na jinou důležitou práci.
  • Lepší správa skladu/zásob. Pokud snížíte množství zásob a budete skladovat jen to, co je opravdu nutné, budete mít mnohem lepší přehled o zásobách i zásobovacích cyklech a navíc získáte volné místo.
  • Vyšší produktivita. Sníží se počet návštěv skladu a náklady na přepravu a bude možné eliminovat veškeré neschválené lokální nákupy.
Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7