Filtrace

Fluid Power

V oblasti filtrace nabízí společností Brammer vzduchové, olejové a palivové filtry, tlakové a sací filtry a filtrační vložky pro zpětné okruhy. Všechny tyto výrobky jsou velmi pečlivě vybírány tak, aby účinně minimalizovaly znečištění a garantovaly vysoký výkon.

Dodáváme filtrační vložky Hydac pro zpětné okruhy a vložky tlakových filtrů, které dokážou zachycovat částice nečistot s velikostí od 3 do 20 mikrometrů. Objednávat můžete také prvotřídní vložky pro řadové tlakové filtry a sací filtry Hydac.

Distribuujeme také výrobky značky Donaldson Filtration: vložky vzduchových, hydraulických a olejových filtrů. Produkty Donaldson jsou vynikající volbou pro nejrůznější složité aplikace – od stavenišť až po laboratoře pro výrobu polovodičů. Zvyšují výkon zařízení, v nichž jsou namontovány, a chrání životní prostředí.

V naší nabídce najdete i odlučovače prachu, výparů a mlhy Donaldson Torit včetně výměnných filtrů, které vám pomohou zajistit ve výrobním provozu čistotu ovzduší. Jde kupříkladu o odlučovače Dura-Life® (revoluční technologie tkaninových vaků) a Ultra-Web® (inovativní technologie výměnných filtračních vložek).

Na všechny výrobky se vztahuje plná záruka a technická podpora výrobce.

Související produkty

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7