Irwin Locking Pliers

Irwin Locking Pliers

Quick Tip Výrobky předváděné na tomto videu Quick Tip jsou z řady uchopovacích kleští Irwin Vise Grip s rychlým uvolňováním. Tyto uchopovací kleště lze uvolnit jednou rukou bez spuštění, lze je tedy dvakrát snadněji uvolnit než kleště v tradičním provedení. Rukojeti, které jsou zajištěny proti přiskřípnutí a nekloužou, poskytují komfort, kontrolu a zajišťují menší námahu ruky. 

 

Toto video Quick Tip ukazuje, jaké je specifické provedení uchopovacích kleští s komfortními rukojetěmi které nekloužou, nejsou na nich žádné body, v nichž by mohlo dojít k přiskřípnutí a lze je snadno obsluhovat jednou rukou.  Díky těmto vlastnostem jsou uchopovací kleště vhodné k bezpečnému uchopení a kroucení povrchů nejrůznějších tvarů, včetně kulatých trubek, šroubů se čtvercovou nebo šestibokou hlavou a dalších.

 

Kleště jsou vyrobeny z vysoce kvalitní legované oceli, která je tepelně ošetřena pro zajištění maximální pevnosti a trvanlivosti. Díky tomu mají kleště dvojnásobnou životnost v porovnání s tradičními uchopovacími kleštěmi, což přispívá ke snížení nákladu na náhradu nástrojů.

Produkty

Do svého portfolia jsme zařadili výrobky špičkových značek pečlivě vybrané s ohledem na poměr ceny a výkonu. Mimo jiné nabízíme izolované a bezpečnostní nářadí pro práci v nebezpečných prostředích a systémy umožňující systematické ukládání nářadí.

Na všechny výrobky se vztahuje plná záruka a technická podpora výrobce.

Captcha Test Image

Související produkty

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7