Knives and Blades

Utility Knife

Quick Tip Produkty představené ve videu Brammer Quick Tip jsou čepele Irwin určené k použití s ručními noži Irwin.

Bimetalová čepel je vyrobena svařováním rychlořezné oceli (ostří) a pružinové oceli. To znamená, že čepel vydrží až 3krát déle ostrá než tradiční čepele. Je také velmi pružná a snadno se nerozlomí, čímž se snižuje riziko možného poranění.

Bimetalová čepel je také dodávána v odlamovací verzi. To však nemá vliv na její kvalitu. Čepele mají stále dlouhou životnost a jen tak se nerozlomí.

Tyto nože Irwin mají ergonomický tvar, proto se snadno a pohodlně používají – od nožů se standardním úchopem po zavírací nože s řezačkou drátu.
Tyto čepele jsou navrženy tak, aby nabízely vyšší životnost, zabraňovaly rozlomení za běžných pracovních podmínek, díky vysoké kvalitě eliminovaly častou výměnu čepelí a omezovaly riziko bodných poranění.

Produkty

Naše nabídka je skutečně široká. Dodáváme ruční nářadí a obráběcí stroje i lepidla a osobní ochranné pomůcky. Na skladě máme stabilně více než 13 000 produktových řad od předních světových výrobců, mimo jiné společností 3M, Bahco, Bosch, Stanley, Loctite a Dormer. Distribuujeme také výrobky schválené pro specifické průmyslové obory, například pozemní a námořní přepravu, energetiku či resort obrany.

Captcha Test Image

Související produkty

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7