Zvýšení efektivity výroby

Improve production efficiency

Přerušení výroby kvůli údržbě a opravám je čas od času nevyhnutelné, neplánované prostoje jsou však nákladné. Společnost Brammer proto dělá všechno pro to, aby vaše výrobní linka byla neustále v provozu. Ve spolupráci s našimi klíčovými dodavateli jsme schopni efektivně realizovat veškerou údržbu a také opravy a generální údržbu a díky osvědčeným a úsporným metodám zlepšit celkovou efektivitu výroby. Dosáhnout těchto výsledků nám pomohou tyto procesy:

Analýza součástek. Provedeme kompletní prohlídku vybavení a vypracujeme podrobnou analýzu výkonnosti s ohledem na požadavky na údržbu, efektivitu aplikací a provozní náklady v průběhu celé životnosti. V případě potřeby údaje nově stanovíme. Tento postup je na místě zejména v případě, že je k dispozici nová technologie, která konkrétní práci zajistí lépe, nebo pokud originální výrobce přestal konkrétní produkt vyrábět, a proto je obtížné či nákladné jej nahradit. Zanalyzujeme také, jaké potíže s díly jste v minulosti řešili. To nám pomůže odhalit příčiny poruch a pokud možno předejít jejich dalšímu opakování.

Schválené úpravy. Náš tým kvalifikovaných techniků provede schválené úpravy dílů používaných při výrobním procesu, a pomůže tak zlepšit konkrétní provozní činnosti a celkovou efektivitu výroby.

Provozní diagnostika. Zavedeme monitorování stavu klíčových dílů vaší výrobní linky a podle potřeby jej budeme upravovat. Díky monitorování budete moci provádět efektivní preventivní údržbu a kromě toho budete moci sledovat, zda se výkon linky drží na optimální úrovni.

Společnost Brammer nabízí celou řadu lokálních služeb monitorování stavu, například:

Analýza vibrací Monitorování vibrací mechanických součástí umožňuje určit, že se blíží selhání těchto součástí – součásti je tedy možné vyměnit ještě dříve, než k selhání vůbec dojde, a předejít tak nežádoucím prostojům.

Laserové ustavování a geometrická analýza Přesné vyrovnání hřídele prodlužuje životnost dílů, optimalizuje využití energie a snižuje náklady na údržbu.
Údržbu vám usnadní řada inovativních produktů a technologií (včetně snímku termovizní kamery, nástroje k testování ložisek atd.).

Dodání.  Naše služby jsou dostupné nonstop, takže máte jistotu, že vše, co potřebujete, dostanete kdykoli a kdekoli. Ložiska, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, produkty pro lineární pohyb, motory, těsnění, převodovky, pneumatické systémy, hydraulické systémy, spojky, nářadí a údržbu i produkty pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci dodáme přímo do výrobní linky, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Sady dílů. Nabízíme standardizované sady součástek a dílů pro servis a údržbu strojního vybavení. Díky nim můžete zahájit plánovanou údržbu bez obav, že vám nějaké potřebné součásti budou chybět.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 6 Banner 7