Zvýšení efektivity výroby

Improve production efficiency

Přerušení výroby kvůli údržbě a opravám je čas od času nevyhnutelné, neplánované prostoje jsou však nákladné. Společnost Brammer proto dělá všechno pro to, aby vaše výrobní linka byla neustále v provozu. Ve spolupráci s našimi klíčovými dodavateli jsme schopni efektivně realizovat veškerou údržbu a opravy a díky osvědčeným a úsporným metodám zlepšit celkovou efektivitu výroby.

Společnost Brammer ve spolupráci s partnery nabízí celou řadu lokálních služeb monitorování stavu, například:

Analýza vibrací Monitorování vibrací mechanických součástí umožňuje určit, že se blíží selhání těchto součástí – součásti je tedy možné vyměnit ještě dříve, než k selhání vůbec dojde, a předejít tak nežádoucím prostojům.

Laserové ustavování a geometrická analýza Přesné vyrovnání hřídele prodlužuje životnost dílů, optimalizuje využití energie a snižuje náklady na údržbu.
Údržbu vám usnadní řada inovativních produktů a technologií (včetně snímku termovizní kamery, nástroje k testování ložisek atd.).

Dodání.  Naše služby jsou dostupné nonstop, takže máte jistotu, že vše, co potřebujete, dostanete kdykoli a kdekoli. Ložiska, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, produkty pro lineární pohyb, motory, těsnění, převodovky, pneumatické systémy, hydraulické systémy, spojky, nářadí a údržbu i produkty pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci dodáme přímo do výrobní linky, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 6 Banner 7