Naší prioritou je i nadále poskytovat služby zákazníkům – a navíc ještě efektivněji

Společnost Brammer je jedním z předních evropských dodavatelů kvalitních průmyslových produktů pro oblasti údržby, oprav a revizí. Nedávná akvizice společnosti Advent International pro nás představuje skvělou příležitost realizovat naše strategické priority, abychom mohli i nadále poskytovat služby zákazníkům, a to dokonce ještě efektivněji.

Díky této nové a významné investici do naší budoucnosti se naši zákazníci dočkají ve společnosti Brammer v nadcházejících měsících několika změn. Dojde ke zlepšení infrastruktury, vylepšení produktů a služeb i otevření nových, efektivnějších prodejních kanálů, čímž se zlepší zkušenosti našich zákazníků a také se nám podaří poskytovat lepší technickou podporu. V konečném důsledku se nám podaří zajišťovat, aby místně i v rámci celé Evropy byli zákazníci vždy středobodem všeho co děláme a dařilo se nám poskytovat jim ještě vyšší hodnoty.

Zde ve společnosti Brammer tedy nejde jen o běžné obchodní záležitosti. Jde o zlepšení obchodních záležitostí a služeb. Těšíme se, že i nadále budeme plnit vaše požadavky oblastech údržby, oprav a revizí.

Další informace o změnách a o tom, co se děje, abychom vám mohli poskytovat ještě lepší služby, vám poskytneme, pokud zašlete e-mail na adresu management@brammer.biz. I nadále vás budeme informovat o všech novinkách.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 6 Banner 7